Instagram Düşmeyen Takipçi

Instagram düşmeyen takipçi hareketlerinin faydaları çok fazladır. Instagram düşmeyen takipçi satın aldığınız zaman takipçilerinizde bir düşüş yaşanmaz. Instagram düşmeyen takipçi satın al paketleri sayesinde düşük takipçili hesaplara karşı sizi ön plana çıkarmaktadır. Takipçiniz düşmeyeceği için kısa süre içinde popülerlik elde edeceksiniz. Düşmeyen takipçi satın aldığınız zaman nelerle karşılaşacağınızı size en detaylı biçimde aktaracağız.

 

Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Almanın Faydaları

Instagram düşmeyen takipçi hareketlerinin faydaları çok fazladır. Instagram düşmeyen takipçi paketleri kişisel hesap veya işletme hesaplarınız için vazgeçilmez bir pakettir. Paketi aldığınız zaman işletme veya kişisel hesabınız direkt olarak yükselecektir. Artık sosyal medyada tanınırlık çok önemlidir. Yüksek takipçi sayısına ulaşmış hesaplar daha cazip gelmektedir. Araştırmalara göre yüksek takipçilere sahip olan hesaplar daha güvenilir olarak görünmektedir. Bu yüzden tercih etmeniz gereken en önemli servislerden bir tanesi düşmeyen takipçi paketidir. Instagram düşmeyen takipçi paketlerinin faydaları şunlardır:

 • Instagram düşmeyen takipçi paketleri fenomen olmanıza fayda sağlar.
 • Takipçi sayınız yüksek olarak görüldüğü zaman organik takipçi de elde edeceksiniz.
 • Takipçiler doğrudan beğeni izlenme ve etkileşimlerinize katkı sağlayacaktır.
 • Trendyol gibi bilinen markalardan iş birliği teklifleri alacaksınız.
 • Her gönderileriniz keşfet de yerini alacaktır.

Instagram düşmeyen takipçi satın al paketlerin özelliği kalıcı çözüm sunmaktır. Instagram düşmeyen takipçi özelliği gerçek kullanıcılarla kalıcı sonuçlar elde etmektir. Profilinizin %100 gerçek kullanıcılarla takip edilmesine olanak sağlar. Hesabınızın beğeni yorum ve izlenme oranlarını artırır.

 • Düşmeyen takipçiler gerçek kullanıcılardan oluştuğundan dolayı profiliniz fake olarak görünmez.

 

Instagram Düşmeyen Takipçi Gönderilme Süresi

Yek Medya ekibi özellikle düşmeyen takipçi satın almak isteyen kişilere anlık olarak hizmet sunmaktadır. Bir hesabım popülerliğinin artması anlık hizmet sayesinde mümkündür. Tüm işlemlerimiz otomatik olarak gerçekleşmektedir. Birçok kullanıcı anlık olarak hizmet aldığı için bu paketleri tercih etmektedir. Her anlamda sizlere mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Düşmeyen takipçi sayesinde popülerliğinizi hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz. Düşmeyen takipçi sizin bilinirliğinizi artıracaktır.

 

Instagram Düşmeyen Takipçi Paketleri

Instagram düşmeyen takipçi paketlerimiz her bütçeye uygun olarak düzenlenmiştir.

Instagram düşmeyen takipçi paketlerimiz garantili hizmettir. Instagram garantili takipçi hizmetimizin özellikleri şunlardır:

 • Instagram düşmeyen takipçi paketleri kaşık kullanıcılar içermektedir.
 • Instagram düşmeyen takipçi paketleri düşerse telafisi yapılır.
 • Instagram düşmeyen takipçi paketlerinde düşme yaşanmaz.
 • Instagram düşmeyen takipçi paketlerinde siz takip yapmazsınız.
 • Instagram düşmeyen takipçi paketlerimiz anlık olarak başlatılır.
 • 3D Secure Güvenilir ödeme yöntemi kullanılır.
 • 7/24 aktif canlı destek hizmeti sunmaktayız.

Instagram düşmeyen takipçi paketlerimizi kurumsal ya da bireysel Instagram hesaplarınız için satın alabilirsiniz.

Instagram düşmeyen takipçi tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan en uygun fiyatlarla hizmet almanızı sağlamaktır. %100 gerçek ve geniş yelpazeli hizmet alanına sahip olan Yek Medya %100 gerçek Türk takipçi ile hizmet sunmaktadır. Yek Medya sitesi tamamen profesyonel bir ekiptir. Profiller tamamen gerçektir. Instagram düşmeyen takipçi satın aldığınız zaman profiliniz hileli görünmeyecektir. Bu konuda gerekli desteği ekibimiz sizlere vermektedir. Profilinizin hileli görünmemesini istiyorsanız Yek Medya sitesinden destek alabilirsiniz. Instagram düşmeyen takipçi satın al hizmetinin bir diğer ismi “Instagram kalıcı takipçi satın al”’dır.

%100 gerçek takipçileri sahip olan Yek Medya sitesi yelpazesini genişletmeye başlamıştır. Türk takipçilerin yanı sıra kadın ve erkek kategorileri açılmıştır. Instagram 1000 garantili takipçi ile başlayarak 750.000 garantili takipçi ye kadar hizmet verilmektedir. Instagram 1000 garantili takipçi fiyatımız 30₺’dir.

Instagram takipçi paketlerimiz en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Kullanıcıların en üst paketi alması dahilinde bile takipçi aktarımı en fazla 2 dakika sürecektir.

Instagram algoritmasını da göz önünde bulunduran Yek Medya sitesi her anlamda destek sağlamaktadır. Instagram algoritmasına göre yavaş yavaş ve spama girmeyecek şekilde gönderim sağlanmaktadır. Kullanıcıların hesaplarının güvenilir, gerçek ve kaliteli görünmesini özen gösterilir.

 

Bot Hesap Zararlar Nelerdir?

Instagram bot hesapların birçok zararları bulunmaktadır. Instagram bot hesap satın aldığınız zaman Instagram hesaplarınızda tehlikeye girmektedir. Instagram kaliteli takipçi satın alma konusunda güvenilir sitelerle çalışmak zorundasınız. Eğer bu takipçi satan sitelerle iş yaparsanız hem şirketiniz hem siz zarar görürsünüz. Instagram bot hesaplar sizi özel algoritmaya sokar. Instagram artık sizi bot hesap olarak algılar. Instagram özel sistemi sayesinde hemen sizi fark eder. Instagram fark ettiği bot hesapları etkileşimşiz bırakır. Yani siz ne yaparsanız yapın artık etkileşim alamazsınız. Etkileşim alamadığınız için hesabınız güvenilir olmayan bir konumda olur. Bot hesap aldığınız zaman bot hesaplarınız 100K iken silinerek 1k ya düşecektir. Kısaca özetlemek gerekirse;

 • Instagram sizi algıladığı için 1 saat içinde hesabınız etkileşim dışı bırakılır.
 • Profiliniz güvenilir görünmez.
 • Bot takipçiniz bir anda düşer.
 • Hesabınız kalitesiz görünür.
 • Gelen organik takipçileriniz bu takipçiniz olduğundan dolayı sizi takip etmeyi bırakır.

 

Bu takipçi satın almamaya özen gösterin. Bir Yek Medya sitesi olarak düşmeyen takipçilerimizi %100 gerçek takipçiler olarak göndermekteyiz.

Size hem kaliteli hem en uygun fiyatları sunmaktayız. Instagram kaliteli takipçi satın alma işlemini en uygun bizden tercih edebilirsiniz. Takipçilerimiz %100 gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Şu ana kadar sitemize dair hiçbir şikâyet bulunmamaktadır. Müşterilerimiz satın aldığı takipçilerden gayet memnundur. Müşterilerimizden takipçi satın alarak zirvelere yükselen çok kullanıcı olmuştur.

 

Instagram Düşmeyen Takipçi Nasıl Alınır?

Instagram düşmeyen takipçi hizmeti, gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Instagram düşmeyen takipçi hizmeti sayesinde gerçek hesaplarla keşfet bölümünde rahatlıkla yer alacaksınız. Yek Medya ekibi bundan yıllar önce önemli sosyal medya alanlarında çalışmalar yapmıştır. Yek Medya ekibi olarak tüm profesyonel çalışmalarda yer alıyoruz. Dünya çapında yapılan araştırmaları da uyguluyoruz. Instagram düşmeyen takipçi konusunda en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Instagram düşmeyen takipçi satın almak size tükenmeyen bir popülerite kazandıracaktır. O Instagram düşmeyen takipçi hizmetini Yek Medya sitesine giriş yaparak alabilirsiniz.

Instagram düşmeyen takipçi hizmetimiz %100 gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. %100 gerçek kullanıcılardan oluşmasının artıları bulunmaktadır. Instagram düşmeyen takipçi satın alma işlemine başladığınızda hesabınıza %100 gerçek kullanıcılar gelecektir. Hesabınıza gerçek kullanıcılar geldikten sonra keşfette yerinizi alacaksınız.

 

Instagram Düşmeyen Takipçi Ne Demek?

Instagram düşmeyen takipçi satın almak mantıklı bir işlemdir. Ancak bu işlemin önemli ayrıntıları vardır. Siz her yerden Instagram düşmeyen takipçi almamalısınız. Herhangi bir yerden aldığınız Instagram düşmeyen takipçi hesabınıza olumsuz yansımaları gösterecektir. Eğer Instagram düşmeyen takipçi satın alıyorsanız ona güvenilir bir siteden almanız gerekmektedir. Hesabınıza gönderilen bot hesaplar hesabınızı tehlikeye düşürecektir. Yek Medya Sitesi sizlere fotoğraflar göndermemektedir. %100 gerçek hesaplar sayesinde Instagram ile ilgili bir problem yaşamayacaksınız. Eğer başka bir siteden alışveriş yaparsanız Instagram sizi fark edecektir. Instagram sizi fark ettiğinde bot olarak algılayacaktır.

Bu tür kötü durumlara maruz kalmamak için güvenilir bir siteden alışveriş yapmak çok önemlidir. Hesabınıza zarar gelmesini istemiyorsanız ama takipçi almak istiyorsanız bizi tercih edin. Biz 7/24 destek sağlayan bir sosyal medya sitesiyiz. Kafanıza takılan herhangi bir sorunda hemen size destek veriyoruz. Profilinize asla zarar gelmemesi konusunda kaliteli takipçi hizmeti sağlıyoruz. Instagram kaliteli takipçi hizmeti dendiğinde ilk sıralardayız. Instagram kaliteli takipçi satın alma işlemini bizden yapabilirsiniz. Bizim sitemizde %100 müşteri memnuniyeti söz konusudur. Tüm müşterilerimiz kaliteli takipçi satın alma konusunda bizlere güvenmektedir.

 

Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarından biridir. Resimler, videolar ve hikayelerle rengarenk sayfalara sahip olan bu platformda kullanıcılar takip ettikleri diğer kullanıcıların paylaşımlarını görerek beğenebilir, videoları izleyebilir, istedikleri paylaşımlara yorum yapabilir. Paylaşımlarını ilginç buldukları kullanıcıların sayfalarını takibe alarak sürekli etkileşim halinde olmayı sağlayabilir.

 

Instagram Hesaplarının Takipçi Sayısının Artması Neden Önemli?

Instagramda yapılan paylaşımlar ilk olarak o hesabın takipçileri tarafından görülür. Ne kadar çok takipçi varsa paylaşımların görülme ve etkileşim alma ihtimali o kadar yüksektir. Takipçi ve etkileşim sayıları hesap sahibinin sesini daha çok insana ulaştırmasını sağlar. Ayrıca popülerlik kazanılır ve fenomen olunabilir.

Takipçi sayısının yüksekliği bu platform içindeki prestijin artmasını da sağlar. Yüksek takipçiye sahip olan hesapların sayfasını inceleyen diğer instagram kullanıcıları psikolojik olarak etkilenir ve paylaşımları merak ederek kendiliğinden takibe geçebilir.

 

İşletme Hesapları İçin Takipçi Sayısı Çok Önemlidir

Instagramın ülkemizde ve dünya genelinde çok fazla kullanıcıya sahip olması nedeniyle bu platformdan para kazanma yollarının aranmasına neden olmuştur. Günümüzde birçok hesap bu platformda yaptığı paylaşımlarla tanıtım ve reklam geliri elde eder. Bir başka büyük grup da belirli ürünlerin tanıtımını ve satışını bu platform üzerinden yapar.

İşletme hesabı olarak adlandırılan bu tip hesaplar ne kadar çok kullanıcıya ulaşırlarsa gelirleri o kadar artar. Ancak özellikle yeni açılan hesaplar için takipçi artırmak çok kolay değildir. Bu nedenle doğru zamanlarda doğru firmalardan takipçi satın alınarak etkili bir büyüme ivmesi yakalanmaya çalışılır.

 

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram takipçilerinin artması için ilgi çekici paylaşımlarla yeni insan kitlelerine ulaşmak gerekir. Bazı kullanıcılar ilgi çekmek adına çeşitli kampanyalar düzenler ya da çekilişler yapar. Ancak bu yöntemlerde çok sayıda ilginç paylaşım yapılması gerekeceği için oldukça uzun bir zaman ve yoğun emek gerekir.

Kısa sürede hesabın büyütülmesi ve takipçi sayısının yükseltilmesi için profesyonel yardım alınması en doğrusudur. Bu alanda hizmet veren birçok firma vardır. Ülkemizdeki ilklerden olan ve her zaman müşteri odaklı olarak güvenilir ürün ve hizmet sunan firmadan instagram takipçi paketi satın alınabilir. Firmanın hazırladığı takipçi paketleri kullanıcıların ihtiyaçları yakından takip edilerek hazırlanır. Firma yetkilileri tarafından instagram dünyası iyi bilindiği için nokta atışı işlemler yapılır.

 

Instagram Takipçi Paketleri

Firmanın hazırlayıp beğeniye sunduğu takipçi paketleri aktif ve gerçek takipçilerden sağlanır. Yabancı kullanıcılardan, Türk kullanıcılardan ya da karışık olarak hazırlanan paketler mevcuttur. Müşteriler hitap ettikleri kitlelerin yerli ya da yabancı kitleler olmasına göre bu paketler içinden uygun seçimler yapabilir.

 

Instagram takipçi paketlerinin gerçek kullanıcılardan oluşmasının en önemli faydası yeni gelen takipçilerin başka etkileşimlerde bulunma ihtimalinin yüksek olmasıdır. Paylaşımları gören gerçek takipçiler beğeni, izlenme, yorum gibi etkileşimlerle paylaşımların keşfet butonuna çıkmasına yardımcı olur. Keşfet butonuna çıkan paylaşımlar da yine yeni doğal takipçiler kazandırır ve pozitif bir döngüyle büyüme devam eder.

 

Instagram Kalıcı Takipçi

Firmanın hazırlamakta olduğu instagram takipçi paketleriyle sağlanan takipçiler gerçek hesaplardan sağlandığı için kalıcı olacaktır. Bazı firmalar bot hesaplardan takipçi kazandırmayı tercih eder. Bot hesaplar her ne kadar başlangıçta takipçi sayısını artırsa da kısa sürede düşme ve silinmeler yaşanır. Kalıcı olmayan takipçiler için ödenen para da boşa gider. Ayrıca zaman kaybı ve hayal kırıklığı ortaya çıkar.

Firmanın sağladığı takipçiler gerçek olduğu gibi çekilişlere katılarak takibe geçmeyi de kabul etmişlerdir. Bu nedenle kendi istekleriyle takipten çıkmaları da pek olası değildir. Elbette her zaman için hesap kapatma gibi nedenlerle ufak tefek düşüşler yaşanabilir. Ancak kaliteli ürünlerde bu düşüşler önemli bir seviyeye ulaşmaz.

 

Instagram Garantili Takipçi

Instagram takipçi paketleri için belirli bir ücret ödenir ve karşılığında pakette belirlenen sayıda takipçi kazanılır. Bu takipçilerin kısa sürede düşmesi ya da silinmesi ise hiç istenen bir durum değildir.

Oysa internet ortamında zaman zaman bu tip problemler yaşanmıştır. Firmanın takipçi paketlerinin gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşması nedeniyle ciddi bir düşme yaşanmaz. Hesap kapatma ya da hesap silme gibi nedenlerle kayda değer miktarda olmayan düşmeler görülebilir, bunun da notmal karşılanması gerekir.

Firma önemli oranda bir düşüş gerçekleşmesi halinde telafi yoluna gidileceğini garanti eder. Böyle bir durumda düşen takipçi sayısınca yeni takipçi eklemek ya da para iadesi gibi işlemler yapılabilir.

 

Instagram Düşmeyen Takipçi

Takipçi paketleri bir kez yüklendikten sonra pakette belirlenen sayıda yeni takipçi kazanılmış olur. Bazı paketlerde hediye olarak belirli sayıda ek takipçi de yüklenir. Elbette önemli olan sadece takipçilerin yüklenmesi değildir. yüklenen takipçilerin düşmemesi ve kalıcı olarak varlığını sürdürmesidir.

Firmanın sağladığı takipçiler gerçek ve aktif hesaplardan oluştuğu için bot hesaplarda olduğu gibi silinme ve düşme yaşanmaz. Yeni takipçiler hesapları varlığını sürdürdüğü sürece takibe devam eder. Önemli oranlarda düşüş olması halinde telafi yoluna gidileceğini firma garanti eder.

Takipçilerin gerçek ve kalıcı olmasını en önemli faydalarından biri başka etkileşimlerin gelme olasılığının yüksek olmasıdır.

 

Yeni Takipçilerden Gelecek Etkileşimler ve Keşfet Sekmesi

Firmanın sağladığı takipçi paketlerinin gerçek kullanıcı takipçiler sağlaması nedeniyle beğeni, izlenme ve yorum gibi etkileşimler de artar. Instagramın doğal işleyişi içinde yüksek etkileşim alan paylaşımlar keşfet sekmesinde görünür olur. Keşfet sekmesine çıkmak demek bir manada takipçiler dışındaki geniş kitleler tarafından da görülebilmek demektir.

Keşfet sekmesinde görünen paylaşımlar birçok kullanıcının paylaşımı ve hesap sayfasını incelemesini sağlar. Bunları inceleyen kişiler kendiliğinden takibe geçebilir. Bu şekilde oluşan döngü sayesinde yeni takipçiler yeni beğenileri, yeni beğeniler yeni takipçileri getirecektir.

Daha hızlı büyüme için takipçi paketleri yanında firmanın hazırlamakta olduğu instagram beğeni paketi ya da instagram izlenme paketi gibi ürünler de satın alınabilir.

 

Sosyal Medya Paketlerinin kalitesi

Firmanın hazırladığı instagram paketlerinin ve verilen hizmetin kalitesi üst düzeydedir. Ülkemizdeki bu alanda hizmet sunan ilk kuruluşlardan biri olmanın sağladığı bilgi ve birikimle her zaman en iyiye ulaşmaya çalışılır. Tecrübeli ve zalanında uzmanlık kazanmış çalışanlar 7/24 ulaşılır durumdadır. Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde kullanıcılar kendilerine kolayca bir muhatap bularak yardım alabilir.

Satıştan kısa süre sonra yüklemeler başlatılır. Çoğunlukla 24 saat gibi bir sürede tüm yüklemeler tamamlanmış olur. Ancak takipçi sayısı yüksek paketlerin yüklenmesi birkaç günü alabilir. Instagramda manipülasyon görüntüsü oluşmaması için yüklemeler bir anda yapılmaz. Kademeli olarak birkaç gün için yüklenmesi tercih edilir.

 

Instagram Takipçi Paketi Fiyatları

Firmanın satışa sunduğu instagram takipçi paketleri müşteri memnuniyetinin sağlanması için ekonomik düzeydeki fiyatlarla satışa sunulur. Fiyat kalite performansı yüksek ürünleri kullanan müşterilerden gelen olumlu geri bildirimler firma için en kıymetli referanslardır.

Fiyatlar paketlerin içerdeki takipçi sayısına, yerli ya da yabancı takipçi seçilmesine ve benzeri kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. paketlerdeki takipçi sayısı yükseldikçe fiyatların daha uygun olacağı da söylenebilir.

Ödemeler güvenli ödeme sistemleri ile yapıldığından müşterilerin özel bilgileri her zaman güvende kalır.