Youtube İzlenme Satın Al

Youtube aktif olarak video paylaşılan bir sitedir. Söylediğiniz bir şarkıyı, oynadığınız bir oyunu, ya da incelediğiniz bir ürünü başka birinin görmesini isterseniz bunu Youtube aracılığıyla yapabilirsiniz. Kişilerin bunları görmesi ve sizlere ulaşması yalnızca tek bir tıkla mümkün olmaktadır. Çok fazla kitleye ulaşabilen ve farklı içeriklerde video barındıran Youtube kişilerin etkileşimlerini artırmaktadır. Aynı zamanda Youtube izlenme arttırma ile izlenme sayınızı artırarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Youtube’da, yasadışı olmamak şartıyla ve Youtube Kuralları’na uymak koşuluyla yüklediğiniz her video size kazanç sağlayabilir. Para kazanma işlemi abone sayısı ve Youtube izlenme ile mümkündür. Youtube’ da sizi izleyen kişilerin sayısı ne kadar artarsa, Youtube’ da üst sıralara çıkma şansınız da o kadar artar. Kişilerin sizleri daha çok izlemesiyle birlikte önerilenlere girer ve böylece büyük kitlelere de ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan Youtube izlenme satın al seçeneği sayesinde Youtube’da istediği izlenme sayısına ulaşamayan kişiler, bu paketlerden kendilerine uygun herhangi bir paketi satın alarak istedikleri izlenme sayısına ulaşabilirler. Güvenilir sitemiz, Youtube izlenme sayısı arttırma konusunda izlenme sayısını artırmak isteyen kişilere birçok seçenek sunmaktadır.

 • Youtube İzlenme Satın Almak Uygun Mudur?

İnternette bir sürü Youtube izlenme arttırma siteleri görebilirsiniz. Fakat önemli olan bu paketlerden satın alırken güvenli alışveriş yapmaktır. Maalesef son zamanlarda dolandırıcılık olayları oldukça fazladır. En uygun fiyatları barındıran sitemizden yapacağınız her alışveriş aynı zamanda güvenilirdir. Sitemizde Youtube kategorisine girdiğinde karşınıza çıkan Youtube izlenme al seçeneği sayesinde size göre hazırlamış olduğumuz paketleri inceleyebilir güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede Youtube izlenme sayısını artırabilir, daha çok kişiye ulaşabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Arama motoruna Youtube izlenme satın al ucuz yazınca en üst sıralarda çıkan sitemiz güvenilirliği konusunda kendisini kanıtlamıştır. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ve diğer imkanlarımızdan faydalanmak isterseniz sitemize göz atmanız yeterli olacaktır.

Youtube İzlenme Arttırma

Youtube, milyonlarca kişi tarafından kullanılan video, içerik paylaşım ve izlenme sitesidir. Birçok kullanıcı Youtube hizmeti sayesinde kazanç sağlamaktadır. Videolarının kaliteli olmasıyla ve Youtube izlenme sayısının fazla olmasıyla trendler listesine girerek kazançlarına artı değer sağlayabiliyorlar. Geniş çapta insana hitap eden Youtube kanallarında kullanıcılar Youtube izlenme arttırma için farklı sitelere başvuruyor. Verdiğimiz Youtube hizmetlerini araştırabilir ve satın alma işlemiyle izlenmelerinizi arttırabilirsiniz. Bunun için birçok Youtube izlenme arttırma siteleri mevcuttur. Ürettiğiniz içerikler ve videolar kaliteli ve herkese hitap ediyorsa kanalınız doğal olarak artış gösterecektir. Videolarınızın içerikleri zayıfsa organik olarak izlenmeleriniz değer kaybeder. Ne kadar geniş çapta insana ulaşırsanız Youtube izlenme sayısı arttırma olanağınız da o oranda artacaktır. Verdiğimiz izlenme paketleriyle istenilen düzeye ulaşacaksınız ve yükseleceksiniz. Birçok kullanıcı kanalını genişletmek amacıyla Youtube izlenme satın al ucuz hizmetine başvuruyor. Bunu gerçekleştirirken sitelerin güvenilirliğinden emin olarak işlem yapmalısınız. Çok izlenen videolar arasına girebilmek için aldığınız hizmetten emin olmalısınız. Verdiğimiz hizmetlerde Youtube izlenme satın al işlemiyle güvenli olarak ödeme yapabilirsiniz. Canlı destek ve gerçek kullanıcılarla hizmet veriyoruz. Videolarınız aldığınız izlenmelerle ilgi odağı haline gelip ileri düzeylere çıkacaktır. Youtube izlenme al hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak giriş sağlayabilirsiniz. Paket ve izlenme sayılarına göre değişen uygun fiyatlandırmalarla hizmet veriyoruz.

Youtube İzlenme Satın Al Ucuz

Youtube günümüzde çok fazla kullanılan bir platformdur. Açılan kanal izlenme amaçlı olduğu için kanal sahibinin buna bağlı bir beklentisi vardır. Youtube izlenme sayısı oldukça önemlidir. Buna bağlı olarak kazanç elde edenler bu yöntemi seçebilir. İçeriklerinizi ve videolarını daha fazla kişiye ulaştırmak istiyorsanız Youtube izlenme al seçeneği ile bu isteğinizi gerçekleştirebiliriz. Alınan izlenmeler videoda kalıcıdır. Böylece fazla kişiye hitap etmiş olacak videolarınız için reklam alma ve kazanç elde etmek mümkündür. Youtube izlenme satın al yöntemi bu sebepten önemli bir tercihtir. Tabi ki bu hizmet her bütçeye uygun olmalıdır. Bu yüzden Youtube izlenme satın al ucuz yolu ile biz bu hizmeti sunmaktayız.

 • Youtube İzlenme Satın Almak İşe Yarar mı?

Youtube izlenme arttırma işlemi fazlasıyla işe yaramaktadır. Videolarınızın izlenme sayısı fazla oldukça daha çok izlenme elde edebilirsiniz. Kişilerin ana sayfasında yer almak böylece mümkündür. Bu yönde hizmet veren Youtube izlenme arttırma siteleri olarak biz izlenme sayınınızı arttırarak sizlere istediğiniz sonucu vermekteyiz. İstenilen doğrultuda kişi sayısı izlenmesi kanalınıza anında aktarımı yapılmaktadır. Bu dönemde oldukça başvurulan bu Youtube izlenme sayısı arttırma yöntemi başarı ile devam etmektedir. Sizler de izlenme sayınızı arttırmak isterseniz bu hizmetimizi kolayca inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. İzlenme sayınızı arttırmak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Youtube İzlenme Al

Youtube izlenme satın al hizmetinden yararlanmanızda kesinlikle videonuz zarar görmez. Youtube izlenme al işlemlerimiz tamamen organik ve doğal şekilde reklamlar aracılığıyla yapılmaktadır. %100 gerçek kişiler tarafından izlenecek videolarda, videonuza hiçbir zarar gelmez ve videoda yayınladığınız reklamlar bu durumdan etkilenmez. Bu sayede sitemizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

 • Youtube İzlenme Sayısının Kanalıma Faydası Nedir?

Youtube izlenme sayısı arttırma hizmeti kanalınızın büyüyerek büyük kitleye ulaşması açısından çok önemli bir yöntemdir. Paylaştığınız Youtube videosunun izlenme sayısı ne kadar yüksekse o kadar çok üst sıralara yükselir ve o kadar çok ilgi toplar. Bu sebeple izlenme sayısı da Youtube kanalınızın popüler hale gelerek birçok kişiye yayılmasındaki en önemli etkenlerden biridir. Youtube videonuzun izlenme sayısı ne kadar yüksekse o kadar çok dikkat çektiği anlamına gelir. Üstelik bir Youtube kullanıcısı bu izlenme sayısını gördüğünde videonuzu merak ederek izleyecektir. Bu durumda Youtube izlenme hem videonuzun izlenme sayısı hem daha fazla yükseltecek hem de kanalınıza olan ilgiyi verecektir. Paylaştığınız bir video ile çok kısa sürede bile popüler olabilirsiniz, önemli olan doğru ve güvenilir Youtube izlenme arttırma siteleri bulmanızdır. Sitemiz bu konuda tercih edilen önemli sitelerden biridir. youtube organik izlenme satın al kanalınızda herhangi bir güvenlik tehdidiyle karşı karşıya getirmemektedir. Sitemizden Youtube izlenme arttırma paketlerinden satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi talep edilmemektedir.

Youtube 1 Milyon İzlenme Satın Al

En popüler sosyal paylaşım sitelerinde sohbet ederken, Facebook ve Twitter genellikle YouTube'dan daha fazla görünür hale gelir. Ancak bu yanlış: Youtube izlenme çok yönlüdür. Facebook en büyük sosyal ağ olabilir, ancak YouTube genel kullanım açısından Facebook'tan sonra en büyük ikinci erişime sahiptir. Aynı zamanda ana şirketi Google'dan sonra en büyük ikinci arama motorudur. Videoları izlemek, Youtube izlenme al videoları yayınlamak veya her ikisini birden yapmak için, platformu nasıl kullanırsanız kullanın, youtube video izlenme satın al konusunda pek çok zekice hazırlanmış özellikleri vardır. YouTube son derece popüler bir platformdur. Yani onları kullanmaya değer ve youtube 1 milyon izlenme satın al seçeneği için bize başvurun. Size yardımcı olmak için, Youtube izlenme arttırma ve daha az bilinen 20 özellik, ipucu ve püf noktasını sizin için bir araya getirdik.

15 Harika YouTube Özelliği, İpucu ve Püf Noktası

 • Videoları GIF'lere dönüştürün
 • Bir YouTube videosundaki belirli bir noktaya bağlantı ekleyin
 • Bir videonun konuşma metnini görüntüleyin
 • YouTube transkriptlerini düzenleyin veya yükleyin
 • Youtube izlenme sayısı arttırma için bir konuşma metni oluşturun
 • Başkalarıyla video oynatma listeleri oluşturun, paylaşın ve düzenleyin
 • Videoları kaydedin ve daha sonra izleyin
 • Kendi özel YouTube URL'nizi oluşturun
 • Alakalı videoları tanıtmak için kredi ve bilgi kartları ekleyin
 • YouTube'un ücretsiz ses ve müzik kitaplığındaki kaynakları ve Youtube izlenme arttırma siteleri kullanın
 • YouTube ile videoları düzenleyin
 • Videoları mobil cihazlarda arka planda oynatın
 • YouTube'da video canlı yayınlarını gösterin
 • Videoları 360 derece ve VR görünümlerinde yükleyin ve izleyin
 • YouTube reklamlarının kullandığı algoritmayı anlayın
 • URL'yi kullanarak YouTube videolarını GIF'lere dönüştürün

GIF'ler çok popülerdir, ancak herkes onları nasıl yapacağını bilmiyor. Burada yapmak oldukça kolay çünkü ihtiyacınız olan tek şey YouTube videosunun URL'si. Bir YouTube videosundan GIF oluşturmak için aşağıdakileri yapın: Bir video seçin ve tarayıcınızdaki adres çubuğunu tıklayın. Alan adının önüne "gif" kelimesini ekleyin. Videonuzun zaten yüklendiği ve düzenlenmeye hazır olduğu gifs.com'a yönlendirileceksiniz. Solda bir seçenekler menüsü bulacaksınız. Videonuzun altında videonuzun saatini gösteren bir çubuk göreceksiniz. Ardından GIF'in uzunluğunu ayarlayın, istediğiniz gibi kesin, altyazı ekleyin ve çok daha fazlasını yapın. YouTube videosundan GIF oluşturun.

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma

Youtube video içeriği paylaşımı sitesi son dönemde fazlasıyla ön plandadır. Kullanıcılar paylaşımlarının daha çok izlenmesi için farklı içerikler çekmektedir, Youtube izlenme sayısı arttıkça daha fazla izlenme olması mümkündür. Satın alınan izlenmeler birçok farklı ülkeden gelmektedir. Sizlerde daha çok kişiye hitap etmek ve videolarınızın daha fazla izlenme almasını istiyorsanız sayfamızdan Youtube izlenme sayısı arttırma seçeneği ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Youtube platformunda izlenme satın almak şuan en çok kullanılan yöntemdir. Böylece Youtube izlenme al uygulaması yapan kullanıcıların izlenme sayıları arttığı için ana sayfaya düşüp daha çok izlenmesi olasıdır. Sizlerde Youtube izlenme satın al seçeneği ile izlenme oranınızı arttırıp daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fiyat için sitemizi inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve yüksek izlenmeli paketler kanalınıza yardımcı olacaktır.

 • Youtube İzlenme Satın Almak Kalıcı mıdır?

Youtube izlenme satın aldığınızda bunlar kalıcı olarak kanalınızda olacaktır. İzlenmeler Amerika, İngiltere, Azerbaycan, Hindistan gibi ülkelerden karışık olarak gelmektedir ve geri gitmez, Youtube izlenme satın al ucuz yöntemi hem fazla bütçe harcamadan hem de kanalınızı büyütmek adına büyük bir adım olacaktır. Bu platformda youtube gerçek izlenme satın al konusunda son derece güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz son derece kaliteli ve kalıcıdır. Erişmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bunun gibi Youtube izlenme arttırma siteleri olmakla beraber alanımızda en iyi sonucu vermekteyiz. Gerçek izlenmeler ile kanalınızı büyütüp daha çok kişiye ulaştırmak artık çok kolay olacak.

Youtube İzlenme Alırsam Videosundaki Reklamlar Olumsuz Etkilenir mi?

Youtube video paylaşım platformundan Youtube izlenme aldığınız takdir de hiç bir şekilde olumsuz bir sonuç olmaz. Aksine daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece içerikleriniz daha fazla izlenme almış olur. Youtube'da paylaştığınız videolar için Youtube izlenme al seçeneği ile izlenme aldığınızda birçok avantajı olacaktır. İzlenme yüksek olduğu için izleyiciler kanalınızı merak edecektir. İzlenme sayısı arttıkça videonuz ana sayfaya düşecek ve böylece daha fazla izlenme almış olacaktır. Bu sebepten Youtube izlenme satın al seçeneği bu işi yapmak isteyenler ve daha çok izlenmek isteyenler için oldukça avantajlı bir yöntemdir. Tercih ettiğiniz şekilde sitemizden bu hizmete ulaşabilirsiniz. Eğer bu hizmeti alırken fazla bir harcama yapmak istemiyorsanız Youtube izlenme satın al ucuz seçeneği uygun bir fiyata dilediğiniz izlenme sayısına kavuşmanız mümkündür.

 • Youtube İzlenme Alınca Olumsuzluk Yaşar mıyım?

Youtube'da izlenme aldığınızda olumsuzluk yaşayacağınız bir durum söz konusu değildir, Youtube izlenme arttırma yöntemi ile kaliteli ve kalıcı bir izlenme kitlesi elde edebilirsiniz. Bu sayılar kalıcı ve gerçektir. Bizler bu konuda güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz, Youtube izlenme arttırma siteleri olarak yaptığımız hizmetin kalitesi en önemli noktadır. Hiçbir şekilde reklamlar ve bunun benzeri uygulamalarda olumsuzluk yaşamazsınız. Sizlerde eğer Youtube izlenme sayısı arttırma işlemini kanalınız ve videolarınız için uygulamak isterseniz sitemizden bu ve benzeri hizmetlere kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Youtube izlenme satın alarak, kanalınızı daha etkin biçimde tanıtabilirsiniz. Videolar ve içeriklerinizle ulusal ve uluslararası alanda kazanımlar elde edebilirsiniz. Youtube izlenme paketlerinden dilediğinizi seçin ve kanalınızı hemen büyütün.

Youtube İzlenme Satın Alma                    

Youtube abone satış sistemi olarak, Youtube hizmetleriyle faaliyet gösteriyoruz. Kanalınızda daha çok izlenme sağlamanız ve binlerce yeni kullanıcıya sahip olmanız için avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Youtube izlenme satın alma seçeneklerinde Türk veya yabacı aboneler yer alıyor.

Ulusal veya global hedef kitlenize göre işlem sağlayabilirsiniz. Hem Türkiye hem yurt dışı ağlarında etkin yer alır hem de trend listelerde yer alabilirsiniz. İlk defam Youtube kanalı açmışsanız veya sayfanızı daha fazla kullanıcı ile tanıştırmak istiyorsanız, size uygun hizmet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Youtube izlenme oranlarınız, sponsor almanızı ve videolarınızda reklam gösterilmesini sağlar. Bu da doğrudan kazanç demektir. Her eklediğiniz video izlendikçe, siz Youtube üzerinden para kazanırsınız. İzlenme satın alma, Türk ve global abonelerle yapılmaktadır.

Platformumuzdan satın aldığınız paketlerde gerçek aboneliklerle hizmet verilmektedir. Tamamı aktif olarak kullanılan abonelikler ile herhangi bir azalma veya düşme yaşanmaz. Şifresiz ekleme işlemi yapılır ve tamamen doğal şekilde sayfanız gelişmeye başlar. Uygun fiyatlar, güvenilir koşullar ile dilediğiniz her an paketinizi satın alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Satın Al 5 TL

Youtube izlenme satın al 5 TL seçeneğiyle en uygun fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Abone satışı, izlenme satın alma, beğeni veya dislike gibi seçenekleri kullanarak, Youtube para kazanma başarısını sağlayabilirsiniz. YPP (Youtube İş Ortağı) veya Youtube Partnership Programme olarak bilinen sistem, kullanıcıların kendi ürettikleriyle para kazanmasını sağlıyor.

Youtube’da video çekerek para kazanmak isteyenler için ideal bir formdur. Ancak Youtube politikaları gereği, sistem koşullarını yerine getirmeniz gerekiyor. Minimum 1000 takipçisi olan ve aylık bazda 4 bin saat izlenme alan Youtuber’lar para kazanabilirler.

İlk etapta biz destek olabiliriz. Zaten sonrası kendiliğinden gelişerek, muazzam bir kapasiteye sahip olacaksınız. Her videonuz milyonlarca kullanıcıya erişecek ve dünyanın her noktasına ulaşabilir olacaksınız. Başlangıç yapmak ve ilk adımınızı atmak için hazırsanız;

 • Youtube İzlenme satın al sayfasını açın;
 • Size en cazip gelen paketi seçin;
 • İzlenme istediğiniz videonun bağlantı linkini ekleyin;
 • Sayıyı belirtin;
 • Ödeme işlemine geçin ve yönteminize göre ödemeyi sağlayın.

İşleminiz onaylandıktan sonra kısa sürede teslimatınız başlar. Doğal bir imaj sunmak için periyodik olarak yükleme yapılır. Bir anda ekleme yapılması, kanalın spam olarak algılanmasına yol açar ve aboneler için güvenilir görünmez.

Seçtiğiniz paketin özelliğine göre Türk ve yabancı aboneler eklenir. Her biri gerçek aboneler ve abone havuzumuzdan yönlendirdiğimiz kullanıcılardır. Dolayısıyla aboneler sizinle etkileşime geçebilir, beğenilerini sunabilir veya videolarınıza yorum katabilir.

Güvenilir yazılımlar ve profesyonel programlar ile hesap güvenliğiniz sağlanarak teslimat yapıyoruz. İşlem esnasında kanalınıza hiçbir zarar gelmez. Popülariteniz artar, kanalınız gelişir ve siz hedefinize ulaşırsınız.

Youtube İzlenme Satın Al Mobil Ödeme 

En yüksek izlenme sayısına ulaşmak ister misiniz? Tüm dünyanın en çok izlenen kişisi olmak? Veya en şahane video ile milyarlarca kullanıcıya doğrudan erişmeye ne dersiniz?

Başlangıç için size özel tasarım ettiğimiz paketleri deneyebilirsiniz. Gerisi zaten siz kalmış. Şahane içerikler ve yüksek çözünürlük içeren videolarınızla, en çok beğenilen ve en sevile Youtuber olabilirsiniz. Hazırsanız, Youtube izlenme satın al mobil ödeme seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Satın almak istediğiniz paketin tüm özellikleri belirtilmiştir. Kullanıcı adını yazarak, şifreye gerek olmadan işlem yapabilirsiniz. Özellikle izlenme göndermek istediğiniz video var ise linkini, sipariş kısmına eklemeniz gerekir.

Ödeme bilgilerinizi girerek, 3D security sistem sayesinde güvenilir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik bilgileriniz, kişisel bilgiler ve ödeme bilgilerinize kesinlikle zarar gelmez. Teslimat esnasında kanalınız kaybolmaz, kapanmaz veya silinmez. İşlemi onayladıktan hemen sonra, aboneleriniz eklenmeye başlar.

Türkiye’den izlenme alma, Dünya’dan izlenme alma seçenekleriyle, satın aldığınız sayıda abone kanalınıza abone olur. En doğal görünümü vermek için periyodik şekilde eklenme sağlanır. Abone sayısını ister gizli ister açık olarak kullanabilirsiniz. Teslimat ve ekleme işlemi için sorun teşkil etmez. Youtube kanalınızı yükseltmek için diğer ek hizmetler şöyledir;

 • Youtube Türk izlenme satın al
 • Youtube global izlenme satın al
 • Youtube Türk bot izlenme satın al
 • Youtube yabancı bot izlenme satın al

Kanal büyüklüğünüze göre dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Kanalınızı hem uluslararası arenada hem ulusal ağda etkileşime alabilirsiniz.

Youtube keşfet sayfasında görüntülenmek ve milyonlarca kullanıcıya önerilmek, organik takipçi sayınızı artırır. Organik izlenme sayınızı ve beğeni sayınızı artırır. Like ve dislike satış seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Doğal bir form sunmak için az miktarda dislike kullanabilirsiniz. Etkileşim oranlarının dengelenmesi için Youtube tüm özelliklerini etkin olarak kullanabilirsiniz.

Youtube İzlenme Satın Almak          

Youtube izlenme satın almak neden bu kadar önemlidir? Amaç sadece fenomen olmak elbette değildir. Milyonlarca kişiye erişme isteği ve binlerce kez izlenme isteği, kanal sahipleriniz sistemden kazanç sağlamaları üzerine de dizayn edilmiştir. Youtube izlenme satın almak için size en uygun paketleri hemen satın alabilirsiniz.

Youtube kanalında izlenme satın almanın avantajları arasında;

 • Sayfanızın organik kullanıcılara etkin ve hızlı biçimde yaklaştırılması;
 • Sayfanızın organik ve etkin biçimde, kullanıcılara ulaştırılması;
 • Sayfanızın organik büyüme ve gelişme sağlaması;
 • Etkileşim oranlarınızın yükselmesi;
 • Youtube sıralamasında üstlere yerleşmek;
 • Youtube keşfet sayfasında görüntülenmek

Gibi faktörler yer alıyor. Keşfet sayfasında görüntülenen videolarınız, daha çok kullanıcıya ulaşır. Videolarınız izlendikçe kanalınızın değeri yükselir. Youtube’a reklam veren markaların reklamları, sizin videolarınıza eklendikçe siz daha yüksek kazanç sağlarsınız.

Youtube Partnership Programı ile kanalınızda yayınladığınız her içerikten para kazanabiliyorsunuz. Belirli oranlarda izlenme süresi ve aboneye sahip olmak, iki boyuttan kazanmanızı sağlar. Hem video reklamlarından hem YPP sisteminden direkt olarak kazanabiliyorsunuz.

Youtube sponsorluk alarak, bu kazancı 3 boyutlu hale dönüştürebilirsiniz. Sık izlenen kanalınız ve paylaşımlarınıza göre sponsor firmalar sizinle irtibata geçer ve tanıtımlarını yapmanız için cazip teklifler sunarlar. Cep telefonunda elektronik eşyalara, makyaj ve kozmetik ürünlerinden giyim ve gıda ürünlerine dek pek çok alanda sponsor edinebilirsiniz.

Peki bu kazancı 4. Boyuta çıkarmaya ne dersiniz? Bir de kendi satış ağınızı oluşturduğunuzda multi kazanç sisteminden faydalanabilirsiniz. E-ticaret sistemi geliştirmek ve edindiğiniz aboneler sayesinde satış yaparak, doğrudan reklam ve tanıtım yapabilirsiniz.

Üstelik Google çatısında hizmet veren Youtube arama sonuçlarında en üst sıradan reklamınızı yaparak, size bir avantaj daha eklenir. Youtube para kazanma formüllerini geliştirmek, daha fazla kullanıcıya sahip olmak için öncelikle başlangıç aşamasını geçebilirsiniz.

Youtube Bot İzlenme Satın Al

Youtube bot abone sistemi ile gerçek kullanıcıları harman şekilde kullanabilirsiniz. Sayfa büyüklüğünüz ve hedef kitle seçiminiz göz önünde bulundurularak, kanalınızı küresel alanda geliştirebilirsiniz. Youtube bot izlenme satın al seçeneğini kullanarak, en ekonomik fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.  

Youtube canlı yayın izlenme hizmetleri de tarafımızdan sağlanmaktadır. Canlı yayın izlenme seçenekleri genellikle bot aboneliklerle yapılır. Türk ve yabancı kombinasyonu ile istediğiniz sayıda abone ve istediğiniz izlenme süresi boyunca yayın dahil olurlar. Etkileşim oranlarınızı yükseltmek için bot izlenme paketlerini de değerlendirebilirsiniz.

Youtube İş Ortağı programı ile para kazanma yollarını geliştirebilirsiniz. Youtube özelliklerini kullanarak, gelişkinlik sağlar ve etkileşimlerinizi de doğrudan artırabilirsiniz. İş Ortağı sisteminden kazanç sağlamak için;

 • Reklam özelliklerini kullanarak YPP’dan para kazanabilirsiniz. Konum paylaşma ve görüntülü içeriklerle, Youtube reklamcılık faaliyetinden para kazanabilirsiniz.
 • Süper Chats- Super Stickers: aboneleriniz sizin yayınlarınızda yorum yaparak, ön plana çıkabilirler. Bu nedenle size para ödemesi yaparlar.
 • Kanal Reklamı: Kanal sayfanızda yayınlanan Youtube reklamları veya sayfanızda bulunan ürün raflarına tıklayarak alışveriş yapan kullanıcılar için ekstra gelir elde edersiniz. Yani kısaca Youtube ortağı olarak kazandırdığınız her paradan para kazanırsınız.
 • Premium Üyelik: Youtube Premium aboneleri, kanalınızdaki videoları izlediğinde yine kazanç elde edersiniz.

Youtube Partnership Program üzerinden kazanç sağlamak için belirli koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Yukarıda özelliklerinde kullanılabilmesi için Youtube’un izin vermesi gereklidir. Abonelik statünüz incelenir, bulunduğunuz ülkedeki yasal koşullar ve abone sayınız- izlenme oranlarınız ve sayfa yapısı gibi faktörler değerlendirilir. Youtube sisteminin onay vermesi halinde, ek özellikleri kullanabilirsiniz.

Sistemin en belirgin özelliklerini kullanmak ve ideal oranlarda kullanıcıya sahip olmak için abone satın almak, cazip seçenekler arasındadır. Youtube etkileşim akışına uyum sağladığınızda organik takipçiler eklenerek, sayfanız bir anda çığ gibi büyüyebilir. Sistemin gerçek nimetlerinden faydalanmaya başlarsınız.   

Youtube Gerçek İzlenme Satın Al            

Youtube Türkiye’den izlenme alma, ülkenin trendleri arasında olmanızı sağlar. Youtube Dünya’dan izlenme satın alma, küresel alanda etkileşim yakalamanızı sağlar. Youtube gerçek izlenme satın al paketleriyle, global erişimlerinizi milyonlarca kullanıcıyla taçlandırabilirsiniz.     

Youtube izleyicilerinizi satın aldıkça, platform gelirlerini elde etmeye başlarsınız. Youtube İş Ortağı programından gelir elde edebilmek için koşullar şu şekilde belirtilmiştir;

 • YPP reklam gelirleri için; abonelerin 18 yaşını doldurmuş olmaları, reşit değillerse yasal varisleriyle işlem yapmaları gerekir.
 • Reklam gelirleri için; abonelerin ödeme alması için Google AdSense kullanmaları gerekiyor
 • Kanal aboneliği oluşturabilmek için minimum 1000 takipçi olması ve reşit olunması gerekiyor.
 • Kanal sayfanızda ürün rafı oluşturabilmeniz için yine 18 yaş üzerinde kullanıcı olmanız ve takipçi sayısının 10 bin olması gerekiyor
 • Süper Chats ve Super Stickers kullanabilmek için reşit olmak ve ikamet edilen ülkede kullanılıyor olması gereklidir.
 • Premium geliri elde edebilmek için Youtube Premium abonelerin, sizin içeriklerinizi izliyor olması gereklidir.

Youtube İş Ortağı gelirlerini elde etmek için 1000 abone satın al, 10.000 abone satın al paketlerimiz size özel dizayn edildi. İzlenme sayılarınıza özel paketlerimizi satın alarak, YPP programında kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. İlgi çekici içerikler üretmek ve sayfanıza organik takipçiler alarak yayınlarınızı yükseltmeniz, Youtube platformundan kârlı çıkmanızı sağlar.

Youtube fenomen paket seçeneklerinde abone satın alırken, beğeni ve yorum hatta görüntülenme satın alabilirsiniz. Tüm özelliklerde kombine işlem yaparak, etkileşim oranlarınızla sponsorların ilgisini çekebilir ve reklam gelirleri elde edebilirsiniz.