Youtube Beğeni Arttırma

Youtube, geniş kitlelerce kullanılan üretilen içeriklerin, videoların, kliplerin, filmlerin ve daha birçok alanın buluşma mekanıdır. İnsanların vakit geçirebildiği ayrıca para kazanabileceği bir ortamdır. Yüklediğiniz videoların veya içeriklerin birçok kişiye seslenebilmesi için Youtube beğeni alarak her ortama girebilirsiniz. Ürettiğiniz içeriklere Youtube beğeni satın al işlemiyle hem videolarınızı üst sıralara taşıyabilir hem de organik bir şekilde birçok takipçiye de ulaşabilirsiniz. Böylece keşfet bölümünde odak haline gelebilirsiniz. Her geçen gün popülerlik kazanan Youtube'da birçok kullanıcı kanallarına Youtube beğeni arttırma için sitelerden beğeni satın alıyorlar. İçeriklerinizin gerekli değeri görebilmesi için verdiğimiz hizmetlerden beğeni paketi alıp izlenmelerinizi arttırabilirsiniz.

Youtube Like Satın Al

Birçok insan artık bu mecralardan içerikler üreterek paylaşımlar yapıyor. Bunlar üzerinden kazançlar sağlıyor. Bunun için ürettiklerinin kaliteli olması gerekir. Paylaşımlarınızın trendler listesine girebilmesi için Youtube like satın al işlemiyle bunu sağlayabilirsiniz. Youtube like arttırma yapmak için size en uygun paket ve beğeni sayısını seçebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken güvenilirlikten emin olarak işlem yapmalısınız. Güvenli ödeme işlemiyle, aktif ve gerçek kullanıcılar, şifresiz giriş ve kaliteli beğenilerle hizmet veriyoruz. Youtube üzerinden kaliteli içerikler üretmek önemlidir. Sizi üst sıralara taşır. Ürettiğiniz içeriklere göre beğenileriniz ve takipçiniz artar. Niteliksiz içeriklerde beğenilerde azalma görülür. Youtube, insanların ürettikleri videoları veya içerikleri yayınladıkları sosyal platform ortamıdır. Günümüzde milyonlarca insan, ürettikleri içerikleri kanalları aracılığıyla yayınlayarak diğer insanların da bu içerikleri görmesini ve beğenmesini sağlıyor. Kullanıcılar, ürettikleri bu içeriklere Youtube beğeni alarak videolarının trend listesine yükselmesini sağlıyorlar. Ürettiğiniz içerikler etkili olursa; Youtube beğeni satın al diyerek sipariş oluşturup videolarınızı üst sıralara yükseltebilirsiniz. Ayrıca bu sosyal platform sayesinde bu işten kazanç sağlamanız da mümkün oluyor.

Youtube Like Arttırma

Youtube kanalınızı daha aktif ve canlı hale getirmek istiyorsanız; Youtube like arttırma ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Doğal ve gerçek kullanıcılarla Youtube beğenileriniz organik olarak artış gösterir. Üst sıralara yükselerek keşfet bölümüne çıkmanıza yardımcı olur. Kanalınız daha aktif konuma ulaşarak geniş kitlelere ulaşma imkanı bulur.

Youtube Like Satın Al

Youtube üzerinden birçok paylaşım yapan kullanıcılar; daha ileri seviyeye gelmek için farklı yollara başvururlar. Youtube beğeni arttırma için farklı sitelerden beğeni satın alarak izlenme sayılarını arttırırlar. Oluşturulan beğeni paketleri; beğeni sayısına göre fiyatlandırılıp size sunuluyor. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu işlem yapılırken; kullanıcılar öncelikle sayfanın güvenilir olup olmadığına dikkat etmelidir. Kanallarına Youtube like satın al işlemini yapmadan önce organik olarak ürettiklerinin gelişim göstermesini izlemeleri gerekir. Bununla ilgili hizmet veren her siteyi doğru bir şekilde araştırıp sonra satın alma işlemlerini yapmalısınız.

Kimler Youtube Like Satın Alabilir?

Youtube kanalı olan ve düzenli olarak içerik üreten kişilere youtuber denilmektedir. Youtuberlar için beğeni ve izlenme çok önemlidir. Bu sebeple, Youtube beğeni arttırma yöntemlerine başvurulmaktadır. Kanalında kaliteli içerik paylaşımları yapanlar bu konuda daha şanslıdırlar. Youtube like satın al seçeneğimiz sayesinde sizde elde edemediğiniz beğeniye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde, Youtube üzerinde kaliteli bir platform oluşturan çok fazla kişi bulunmaktadır.

 • Youtube Beğeni Satın Almak Ne İşe Yaramaktadır?

Youtube beğenisi satın alarak Youtube like arttırma işlemini daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz beğeniler, aynı zamanda videolarınızın daha da görünür hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Böylece önerilen videolar kısmında görünme ihtimalinizde artmaktadır. Bu kısımda yer aldığınız zaman, kanalınıza daha fazla ziyaret gerçekleşir, videolarınız daha fazla izlenme alır. Bu hizmetimiz sayesinde, sizde trend videolara girme imkanı bulabilirsiniz.

 • Youtube Beğenileri Yükselme Sağlar Mı?

Youtube beğeni satın al paketimizden faydalandıktan sonra sizde hayal ettiğiniz yükselmeye ulaşabilirsiniz. Bu yükselme sizin kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olmaktadır. Bu durumda rakiplerinizden daha ön plana çıkma imkanı bulabilirsiniz. Satın alma paketlerimizi tercih eden çok fazla youtuber vardır. Almış oldukları hizmetten son derece memnundurlar. İşlemler çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Çok güvenli olmakla birlikte bu işlemden olumlu sonuç almanıza da yardımcı olmaktadır. Sizde düşündüğünüz yükselmeye satın aldığınız Youtube beğeni sayesinde ulaşabilirsiniz.

Youtube Beğeni Arttırma Sürecinde Video Zarar Görür mü?

İnternet üzerinden gelir elde etmek isteyen kişilerin ilk sosyal platform tercihi olan Youtube, Türkiye'de de zirvedeki yerini korumaktadır. Gelir elde etmenin yanı sıra kullanıcılarının fikirlerini özgürce paylaşabildiği Youtube ortamı herkesin dikkatini kendisinde toplamaktadır. Kanalını tanıtmak isteyen her kişinin başvurduğu Youtube like satın al hizmetimizden sizlerde gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmet kanalınızın ya da yayınladığınız videolarınızın zarar görmesine asla neden olmamaktadır. Sitemiz tamamen aktif kullanıcılardan Youtube beğeni sayılarınızı arttırmaktadır.

 • Youtube Beğeni Arttırma Zararlı Mıdır?

Sitemizde yer alan Youtube beğeni satın al paketleri hem ekonomik fiyatlara sahip olması hem de en kısa zamanda hızlı sonuç vermesi özelliğiyle herkesin tercihi oluyor. Bunun yanında Youtube sitesinde de yayınladığınız videolar için en ufak soruna neden olacak hiçbir durum söz konusu dahi olamaz.

 • Youtube Beğeni Arttırma Hizmetinin Olumlu Yanları Nelerdir?

Youtube beğeni arttırma hizmetlerinden yararlanmanız, videolarınızın ilgi görmesi için uzun yıllar beklemek yerine en kısa sürede tüm kullanıcıların ilgilerini videolarınıza yöneltecektir. Böylece birçok kullanıcıya ulaşabilecek ve hayran kitlenizi arttırmış olacaksınız. Youtube platformu için yapılan araştırmaların verilerine bakıldığında, kullanıcıların izlemek istediği bir videoda ilk dikkatini çeken nokta, videonun beğeni sayısı olmuştur. Bu nedenle yayınladığınız videolarınızdaki beğeni sayısı, abone olan ya da olmayan her kullanıcının izlemesinde derece etkileyici bir unsurdur. Bu durumdan dolayı sitemiz üzerinden sunduğumuz güvenli Youtube like arttırma hizmeti kanalınız için büyük önem taşımaktadır.

Youtube Video Beğeni Satın Al

Youtube için kanalının gelişmesini isteyen ve bu yüzden Youtube beğeni alan birçok kişinin başlıca merak edeceği bu sorunun cevabı, hayır. Alacağınız yorumlar kanalınızın kapanmasına sebep olmaz tersine birçok olumlu etki sağlar. Youtube beğeni arttırma sayesinde kanalınızın paylaşımlarının ne kadar iyi bilgiler verdiğini, ne kadar iyi olduğunu görecek olan birçok kişi videolarını izlemeye ikna olacaktır.

 • Videolarını Daha Başarılı Göstermek İçin Youtube Like Satın Al

Videolarınız çok başarılı olabilir ancak insanlar videoların aldığı beğenilere de dikkat etmektedir. Çok beğeni alan video daha güzel bir video olarak görünmektedir, bu yüzden videolarının daha iyi görünmesi için Youtube like satın al. Aldığın bu beğeniler birçok izleyiciyi çekecektir.

 • Youtube Beğeni Satın Al ve İzlenmenin Nasıl Artırdığını Gör

Youtube üzerinden oluşturduğun içeriklerin çok daha fazla kişiye ulaşması için Youtube video beğeni satın al. Bu sayede videoların büyük kitlelere ulaşacak ve daha fazla doğal beğenme ve izlenmeye ulaşacaksın.

 • Youtube Like Artırma Seçeneğiyle Kanalınız Çok Çabuk Büyüyecek

Kanalınızın hızla büyümesi ve diğer kanallarla rekabet edebilmesi için Youtube like arttırma yöntemini kullanmanız gerekmektedir. Diğer türlü aldığı bol yorumlar ve beğeniler sayesinde diğer içerikler üst sıralarda gösterilirken belki de sizin özenle hazırladığınız içerik sonlarda kalacaktır. Bu da birçok emek harcayarak hazırladığınız içerikleri boşa çıkaracaktır. İyi bir içerik yanında profesyonel destekler de alın ve başarıya ulaşın.

Youtube organik beğenilerle sayfanıza yepyeni boyutlar kazandırabilirsiniz. Youtube dinamiğine katılıp, en çok listelenen sonuçlarda yer almak için en uygun fiyatlarla organik beğeni satın alabilirsiniz.

Youtube Organik Beğeni Al

Tüm dünyanın en dinamik sistemi Youtube, milyarlarca kullanıcının her gün ziyaret ettiği bir platformdur. 2005 yılından bu yana kesintisiz video müzik yayınları yapan site, zamanla tüm perdelerin yayınlandığı bir sistem haline dönüşmüştür.

Video klipler, konserler, haber yayınları, belgesel ve filmler, dizi kuşakları gibi yayınların yanı sıra bireysel paylaşım ağı şeklinde kullanılıyor. İsteyen herkes Youtube’a üye olarak kendi videolarını yayınlayabilir. Sistem 2018 yılından itibaren bir kazanç sistemine dönüşmüştür.

Youtube aboneleri kendi videolarını yayınlayarak ve yayınların izlenmesiyle para kazanabiliyor. Yani Youtube politikaları gereği, sistem üzerinden elde edilen gelirin tamamını kendine almayıp sistem enerjisini ilerleten kullanıcılara da gelir olanağı sağlıyor.

Youtube üzerinde kanal açarak kendi videolarınızı yayınlayabilir ve izlenme süreleriniz, izlenme kişi sayılarına göre siz de para kazanabilirsiniz. İçerik üreticilerinin pek çoğu günümüzde ‘’fenomen’’ olarak adlandırılan yeni nesil mesleği sürdürüyor. Video ve canlı yayınlarla abonelere içerik üretiliyor. İzlenme başarısı yüksek olduğu takdirde güzel kazançlar elde edebiliyorsunuz.

Youtube organik beğeni al seçeneğinden, siz de yeni kanalınız için abone ve beğeni alarak bu kazanç sistemine dahil olabilirsiniz. Youtube abonesi olarak, platform üzerinde içeriklerinizi yayınlamaya hemen başlayabilirsiniz. Ancak Youtube üzerinden para kazanabilmek için sistemin çeşitli koşulları bulunuyor.

 • Youtube erişimi olan ülkelerde yaşıyor olmanız gerekiyor;
 • Youtube YPP sistemi kullanan ülkelerde olmanız gerekiyor (O ülkenin yasal koşulları dahilinde);
 • 18 yaşında olmanız veya değilseniz yasal varisiniz ile abonelik oluşturabilirsiniz;
 • YPP (Youtube Partnership Programme) koşullarına uymanız gerekiyor;

Youtube Partnership Programme yani Youtube İş Ortağı sistemi koşulları ise şöyledir;

 • Reşit olmanız veya yasal varis onayı bulunması gerekiyor;
 • YPP sisteminden kazanç sağlamak için yaşadığınız ülkede kullanılıyor olması gerekir;
 • Abonelerin en az 1000 takipçisi olmalıdır;
 • Abonenin aylık izlenme süresi en az 4000 olmalıdır.

Bu şartlara uyan kişiler, Türkiye’de kullanım ve erişime açık olan Youtube İş Ortağı sisteminden yararlanabilir. Youtube organik takipçi satın al işlemi sağlayarak, 1000 takipçiyi hemen kazanabilirsiniz.

Platformumuz üzerinde satışa sunulan tüm hizmetlerde, gerçek abonelik sistemiyle faaliyet gösterilmektedir. %100 gerçek hesaplarla abone yönlendirme işlemi sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. Türkiye’den ve Dünya’dan kullanıcılar ile aktif abone eklenir. Organik olarak sayfanıza gelen ve aboneniz olan kullanıcılar, yayınladığınız videoları izledikçe siz para kazanırsınız. Peki sistemden para kazandıran unsur nedir derseniz;

 • Youtube dünyanın en geniş kapsamlı dijital platformu olduğu için reklam vereni çoktur. Yani tüm markalar, firmalar ulusal ve global çaptaki şirketler hatta devletlerin, ülkelerin bile reklamları yayınlanır. Youtube reklamlardan elde ettiği kazancı, videosu izlenen abonelere de reklamlar üzerinden sunar. Yani içeriklerinizin izlenme süresi ve sayısı ne kadar yüksekse, videolarınızda reklamlar yayınlar. Siz bu reklamlardan direkt olarak para kazanırsınız.
 • Youtube ürün rafı sistemi. Kanal sayfanıza alacağınız ürün rafı, ekstra bir kazanç formülüdür. Markaların yayınladığı ürün raflarıyla, sayfanıza gelen ve o raflardan alışveriş yapan kişilerden de para kazanabiliyorsunuz
 • Youtube sponsorluk sistemi. Youtube organik izlenme süresi yüksek olan ve tam manasıyla fenomen olan kişilere, çeşitli markalardan teklif gelir. Ürünlerinin tanıtılması için doğrudan sponsorluk sistemini kullanabilirsiniz. Abone sayınızın yüksek olması, izlenme ve etkileşim oranlarınızın yüksek olmasıyla, firmaların ürünlerini tanıtabilirsiniz.

Youtube organik takipçi satın alma seçeneğinde Türk ve yabancı abone seçenekleri bulunuyor. Kanalınızda abone olmaları, doğal bir sayfa yapısında görünmesi için belirli aralıklar ve sürede yapılır. Örneğin 10 bin abone satın almışsanız hepsi bir anda eklenmeden, 50- 100 abone gibi periyodik olarak eklenir.

İşlem esnasında kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza veya şifre vermenize gerek yoktur. Güvenli sistem özellikleri ve güvenilir ödeme ağı ile dilediğiniz her zaman işlem sağlayabilirsiniz. Tüm konularda bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 faaliyet gösteren canlı destek bölümüyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Youtube organik takipçi satın almak için ekonomik kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.                

Youtube Gerçek Beğeni Satın Al       

Youtube fenomenlik yolunda aldığınız tüm aboneler, aktif kullanılan hesaplarla güvenli şekilde yapılır. Youtube gerçek beğeni satın al sekmesine tıklayarak, size özel hazırlanan paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Takipçi sayınıza oranla beğeni sayınızın yüksek olması önemlidir. Youtube ana sayfa akışı ve keşfet sayfalarında görünür olmak için belirli kriterlere uygunluk gerekiyor.

Etkileşim oranı, yani sizin doğal veya yapay şekilde aboneliğinizi analiz eden sistemdir. Youtube etkileşim oranları, platformun özel yazılımları ile hesaplanmaktadır. Abonelerin takipçi satın alarak yaptığı işlemlerin analiz edilmesi, spam olarak algılanan aboneliklerin kapatılması için algoritma oluşturulmaktadır.

Bu sisteme uygun şekilde abonelik geliştirmek için etkileşim değerlerini orantıda tutmak gerekir.

 • Youtube abone sayısı
 • Youtube içerik beğenme sayısı
 • Youtube içerik izlenme sayısı
 • Youtube içerik izlenme süresi
 • Youtube beğenmeme sayısı
 • Youtube yorum sayısı

Gibi tüm faktörler, kendi içinde oran ve orantı hesabıyla analiz edilir. Tabi bu işlemler, sistem gereği otomatik algılama modülleriyle yapılır. Örneğin 100 bin abonenin aynı anda yüklenmesi veya tamamının bot olması, Youtube tarafından spam olarak değerlendirilir ve sayfa otomatik olarak kapatılır. İşlemlerin güvenilir şekilde yapılması için en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Hem abonelerin eklenme süresinde ideal denge hem abone yapısında gerçek kullanıcılarla işlem yaptığımız için güvenilir şekilde abone gelişimi sağlayabilirsiniz. Youtube etkileşim değerleriniz yüksek ve dengeli olduğu sürece, Youtube sizin etkileşiminizi destekler ve global sirkülasyon sağlar.

Arama sonuçlarında en üst sıralarda gösterilen videolar, Youtube Keşfet sayfasında gösterilir. Doğrudan ve uluslararası milyonlarca organik kullanıcıya erişme şansınız artar. Youtube organik takipçileriniz arttıkça tüm etkileşim değerleri kendiliğinden senkronize olur.

Bu durumda reklam vermek isteyen firmaların reklamını alır ve sponsor edinebilirsiniz. Ancak sistemde süreklilik gereklidir. İçerikleriniz ne kadar ilgi çekici ve ilgiyle izleniyor ise o denli şahane kazanımlar elde edersiniz. Abonelerle etkileşimde olmak, istikrarlı şekilde devam etmek, platformda uzun süreli ve kalıcı olmanızı sağlar.

Youtube fenomen paketlerinde dilediğiniz sayıda organik abone satın alabilir, ürettiğiniz içeriklerle daha çok kullanıcıya erişebilirsiniz. Satın alabileceğiniz fenomen seçenekleri arasında;

 • Oto beğeni paketi
 • Youtube Türkiye’den izlenme
 • Youtube Dünya’dan izlenme
 • Youtube yorum satın al
 • Youtube dislike satın al
 • Organik abone satın al

Gibi alternatifler bulunuyor. Youtube abone seçenekleri Türk ve global abonelik sistemiyle, gerçek hesaplar üzerinden saplanıyor. Abone sayısının artış göstermesi, tamamen sizin kaliteli yayınlarınızla sürdürülebilir.

Sayfanız için en iyi çözümleri alabilir, güvenli teslimat ve mobil ödeme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Organik takipçi, beğeni ve canlı yayın izleme seçenekleriyle en iyi izlenme sürelerini elde edebilirsiniz.

Youtube canlı yayın ve video izlenme opsiyonları, fiyatlar ve sayı seçeneklerini, Youtube izlenme satın al sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bot takipçi ve bot yorumlar kalıcı ve etkileşimsiz olarak uygulanır. Organik takipçi ve yorumlar, kalıcı ve etkileşimli olarak uygulanır.

Youtube izlenme oranlarınızı artırmak için kanal ayarlarınızı düzenlemeniz önerilir. Youtube sayfanızı özgün hale getirerek, video içeriklerini en ideal biçimde ayarlayın. Youtuber olmanın en güzel yanlarından biri, milyonlarca kullanıcının size sevgi beslemesidir. Hiç tanımadığınız insanlarla aranızda muazzam bir ağ oluşur.

İnsanların sempatisini kazanmak, saygı ve sevgisini kazanmak, fikirler ve görüşlere önem verilmesi gibi unsurların tamamını, ancak kendiniz elde edebilirsiniz. İçeriklerinizin eğlenceli veya belgesel tadında olmasının bir önemi yok, amaçsız veya anlamsız içerikler olabilir veya yüzyılın buluşu da olabilir. Bunun pek bir önemi yok. Hedef kitleniz size gelmişse, hayranlarınız sizi izlemeye devam ediyor ise bu tamamen güven ve samimiyet vermenizle alakalıdır.

Youtuber olmak veya fenomen olmak, her ne kadar ticari amaçlarla yapılıyor olsa da sürdürülebilir olması sizin küçük dünyada global etkileşimde olmanızı sağlar. Kanal inşanızı organik aboneler ve organik etkileşimlerle yapmanız, sayfanızın muhteşem şekilde büyümesi ve gelişmesini sağlar.

En iyi organik abone satış sistemi olarak, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Veri tabanımızda yer alan milyonlarca organik abone ile nitelikli ve güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyoruz. İstediğiniz her an iletişim sağlayabilir, güvenilir platform özellikleriyle bilgi güvenliğiniz sağlanarak işlem yapabilirsiniz.

Size en uygun fenomen paketini satın almak için kampanyalar sayfamızı mutlaka inceleyeniz.             

Türk Youtube Beğeni Hizmetleri

%100 gerçek Türk organik takipçi satın alarak, ülke trendleri arasında olabilirsiniz. Yayınlarınız ve şahane içeriklerinizle en çok izlenen videolar arasında olabilir ve yepyeni kullanıcılara doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Türk Youtube beğeni hizmetleri ile oto beğeni seçenekleri sunuyoruz.

Otomatik beğeni paketleriyle, her içeriğinize özel binlerce etkileşim alabilirsiniz. Türk bot beğeni veya Türk organik beğeni seçenekleriyle, hızlı erişim- hızlı etkileşim sağlayabilirsiniz. Güvenilir ödeme seçenekleriyle, 3D secure sistem üzerinden hızlı ve kolay şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Türk Youtube beğeni hizmetlerinden yararlanmak için;

 • Abone, beğeni, yorum veya izlenme sayfalarından dilediğinizi seçin
 • Farklı sayı ve seçeneklerde hazırlanan paketlerden istediğinizi seçin ve sepete ekleyin
 • Ödeme sayfasında geçin, abone url’ sini girin. Şayet beğeni, izleme veya yorum satın almak istiyorsanız, gönderim yapacağınız içeriğin linkini girin
 • Ödeme bilgilerinizi girerek işlemi onaylayın
 • Ardından teslimatınız kısa süre içinde gerçekleşecektir.

Satın aldığınız paket ve özelliklerinize göre anında teslimat yapılır. Abone siparişlerinde doğal gönderim süresinde teslimat sağlanır. Sistemimiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler, güvenilir alt yapımız ile sorunsuz şekilde tamamlanır. Beğeni satın alım işlemlerinizde;

 • Şifresiz uygulama yapılır
 • Kanal veya içerikleriniz etkilenmez ve sayfanıza zarar veren hiçbir uygulama kullanılmamaktadır
 • Anında ve hızlı teslimat sağlanır
 • Doğal sayfa görünümü uygulanır
 • Organik takipçiler %100 gerçek kullanıcılar ile sağlanır
 • Başkasını takip etmenize, abone olmanıza gerek yoktur
 • Aboneler, yorum, beğeni ve izlenme de kesinlikle düşme olmaz
 • İşlemlerimiz keşfet etkilidir
 • Canlı destek hizmeti 7/24 sağlanır
 • Mobil ödeme ve 3D güvenilir ödeme

Hizmetleriyle Youtube üst sıralama etkisinden yararlanabilirsiniz. Sistemin en güvenilir hizmetleriyle beğeni satın alma işlemleriniz sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz. Üstelik satış sonrası destek hizmetlerimiz ile kanalınızın en iyi seviyeye ulaşması için sosyal medya danışmanlık seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Youtube kanalını geliştirerek sponsorluk almak, reklam almak isteyen kullanıcılar Studio ayarlarını düzenlemelerinde fayda vardır. Youtube Partnership Programme kazancı sağlayabilmek için;

 • Youtube Studio hesabına girişinizi yapın
 • Ayarlar kısmını açın ve orada bulunan İçerik Stüdyosu’na tıklayın
 • Kanal’a tıklayın, Durum ve ardından Özellikler sekmesine tıklayın
 • Para Kazanma bölümünde yer alan ‘’etkinleştir’’ kısmına tıklayarak aktif hale getirin

Youtube para kazanma seçeneklerinde bulunan Youtube İş Ortağı sistemiyle, ürettiğiniz içerikler izlendikçe siz doğrudan para kazanabilirsiniz. Youtube organik izlenme süreniz ve sizi izleyen abone sayısı, kazanç oranınızı belirleyen en önemli faktördür. Sayıları ve verileri yükseltmek için ideal paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

2005 yılından bu yana faaliyete olan ve 2018 yılından itibaren Youtube Partnership Programme ile abonelere paydaşlık hakkı sağlayan Youtube, Jawed Karim, Steve Chen ve Chad Hurley tarafından kurulmuştur. Tüm dünyanın en etkin sistemi Google bünyesinde faaliyet göstermeye devam eden Youtube platformunda, siz de yer alabilirsiniz.

İçerik yeteneğiniz, üretkenliğiniz, yaratıcılığınız varsa video çekmekten ve yayın yapmaktan hoşlanıyorsanız hemen başlayabilirsiniz. Ya da tamamen ticari etkinlik geliştirerek e-ticaret işlemleri sağlayabilirsiniz. Youtube e-ticaret sistemi için ideal platformlardan biridir.

İnstagram shop, Facebook sanal mağazaları veya Youtube e-dükkan formunda pek çok açılım yapabilirsiniz. Youtube üzerinde e-ticaret etkinliğiyle para kazanmak için kendinize muazzam bir butik oluşturabilirsiniz. Abonelere özel ürün tanıtımları, kullanıcıların içerikleri gibi farklı yöntemlerle doğrudan satış sağlayabilirsiniz.

Youtube organik Türk abone ve Youtube global organik abone paketlerinde bulunan ekonomik fiyat avantajlarını hemen değerlendirebilirsiniz. Sayfanızı yeni oluşturuyor olabilir veya var olan kanalınıza hareketlilik kazandırmak istiyorsanız, Youtube hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sayfanızı uçuşa geçiren etkinlikler ve etkileşim yapılandırma yaraları ile yepyeni bir boyut kazanabilirsiniz. Youtube bot takipçi sistemi ve bot beğeniler, sayfa hacmine göre kullanılabilir. Yorum, like ve dislike kullanmanız, kanalın organik etkileşim oranları için önemlidir. Tüm etkinlikleri istatistikler göre kullanmanız önerilir.

Youtube hizmetleri dahilinde daha önce yaptığınız paylaşımlara da beğeni alabilirsiniz. Youtube keşfet makarasında görünmesini istediğiniz videolarınız eski tarihli de olsa izlenme ve beğeni göndererek yükselişe geçirebilirsiniz. Youtube kanal adı, içeriklere verdiğiniz isim ve açıklamalar ile güncellemeler yaparak, daha etkin izlenmesini sağlayabilirsiniz.

Otomatik beğeni ve aylık beğeni seçenekleriyle tüm içeriklerinize özel hizmetler sunuyoruz. Yapacağınız paylaşımlara şimdiden program yaparak, otomatik şekilde beğeni ve yorumların gelmesini, Youtube üst sıralama sonuçlarından gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri temsil sistemimizle dilediğiniz her an irtibata geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Gerçek Youtube Beğeni

Gerçek kullanıcıların size abone olmasını ister misiniz? Hiç yorulmadan binlerce abonenin kanalınıza üye olması, sisteme hızlı başlangıç yapabilmeniz için oldukça avantajlıdır. Youtube İş Ortağı projesinden yararlanmak için ilk 4000 saat izlenme ve 100 aboneyi hemen satın alabilirsiniz.

Gerçek Youtube beğeni satın alarak, kanalın etkileşimi artırır ve keşfet görüntülenmesi sağlayabilirsiniz. Youtube sisteminden para kazanmak için sunulan diğer şartlardan biri de Google AdSense programı kullanmanızdır.

Youtube Partnership Programme üzerinden abone sayınızla para kazanmak için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Sistem koşullarını yerine getiren tüm aboneler, içerik üreticilikleri dahilinde para kazanabilirler. Yemek tariflerinden oluşan bir kanal olabilir, e- ticaret kanalı olabilir, spor kanalları veya blog sayfalar olabilir. Tamamen kendi branş veya ilgi alanlarınızla alakalı kanalınızı oluşturup geliştirebilirsiniz.

Youtube Youtube İş Ortağı sisteminde bulunan Süper Chats ve Super Stickers uygulamalarını kullanmak, size ekstra gelir sağlamaktadır. Youtube ürün rafı sistemini kullanmak yine belirli koşullar gerektiriyor. Ürün rafı için abonelerin en az 10.000 takipçisi olması gerekiyor. Elbette etkileşim değerlerinin yüksek olması ve videolardaki izlenme saatleri oldukça önemlidir.

Youtube Premium uygulaması kullanan abonelerin, videolarınızı izlemesiyle yeni bir ek gelir elde edebiliyorsunuz. Premium aboneler video izledikçe, Google Adsense hesabınıza para aktarmaya devam edebilirsiniz. Youtube özellikleriyle elde edeceğiniz gelirler, ancak Youtube organik abonelik sistemiyle gerçekleştirilebilir.

Youtube organik beğeni satın alma işlemleri;

 • Şifre gerektirmeden sağlanır. Kullanıcı bilgisi, hesap bilgisi, kimlik bilgileri vermeniz gerekmez. Sistem oldukça güvenli ve sorunsuz şekilde kullanılabilir
 • Youtube organik beğenme işlemlerinde mobil ödeme sağlayabilir veya sistem üzerinde yer alan ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. 3D Secure seçenekleriyle sorunsuz olarak ödeme sağlayabilirsiniz
 • Youtube organik beğeni satın alma işlemleri, doğal görünme sağlar. Sayfanıza belirli aralıklarla yükleme yapılır. Tamamı aktif %100 gerçek aboneler tarafından uygulama yapılır. Türkiye’den ve Dünya’dan izlenme alabilir, beğeni alabilirsiniz.
 • Youtube organik beğeni satın alma işleminde kesinlikle düşme olmaz. Satın aldığınız abone sayılarında erime görülmez.

Günün her anı işlem yapabilir ve her anı canlı destek sistemi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir organik takipçi satış sitesi olarak Youtube Hizmetleri ile kalite sunuyoruz. Tüm paketlerimizi değerlendirebilir, kanalınıza milyonlarca abone desteği katabilirsiniz.

En ucuz Youtube abone satın alma, en uygun Youtube beğeni alma veya otomatik Youtube izlenme satın alma hizmetleri ile sayfanızı bir günde bile yükseltebilirsiniz. En uzun teslimat süresi 24 saatte tamamlanır. Dilediğiniz sayıda kaliteli profillerden gerçek abonelik satın alabilirsiniz.

Youtube akışına uyum sağlamak ister misiniz? Keşfet’in en özel abonesi, sıralamaların en üst abonesi olmak ister misiniz? Kanalınızı olduğu yerden alıyor, üst boyutlara geçiriyoruz. Güvenceli işlemler, telafili paketler ile Youtube fenomeni olabilir ekstra muazzam kazanımla elde edebilirsiniz.

Dünya’nın en akışkan ağına sahip olan Youtube 1,4 milyar aboneye sahiptir. Her gün binlerce saatlik videolar yüklenmekte, binlerce saatlik canlı yayınlar yapılmaktadır. Hazırladığınız videoların öne çıkması ve doğal kullanıcılar ile erişime geçmeniz için organik abone satın almaya başlayabilirsiniz.

Youtube değerlerinizin orantılı olması için beğeni ve dislike, izlenme, yorum gibi etkileşimlerin de aynı bağlamda yüksek olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Canlı yayın yapan kullanıcılar için canlı yayın izlenme seçeneği bulunuyor.

Youtube canlı yayın izlenme hizmetinden yararlanmak için canlı destek bölümü ile iletişime geçmeniz gereklidir. Canlı yayın izlenme hizmetinde;

 • Youtube bot abonelerle uygulanmaktadır
 • Canlı yayın başlamadan önce bizlere bilgi vermeniz gerekiyor
 • Canlı yayın süresi boyunca yayını kapatmamanız gerekir
 • Youtube bot takipçiler, canlı yayın başladıktan birkaç dakika sonra yayına dahil olurlar
 • Canlı yayın boyunca herhangi bir düşme yaşanmaz
 • Canlı yayın izlenme oranları dolayısıyla keşfet etkisi elde edebilirsiniz

Hizmet kalitesi ve sektörel deneyim ile hemen işleme başlayabilirsiniz. Youtube organik takip ve etkileşim hizmetleriyle yükselmeye hemen başlayabilirsiniz. Youtube abone satın alma, beğeni satın alma, yorum satın alma, dislike satın alma ve Youtube izlenme satın alma hizmetlerini güvenilir ödeme sistemleri üzerinden sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube kanal özelliklerini kullanarak en harika içeriklerinizi üretmeye ve milyonlarca kullanıcıyla etkileşimde olmaya hemen başlayabilirsiniz. Kampanya sayfasından fenomen paketlerini inceleyebilir, yeni başlayanlar için donanımlı paketleri hemen alabilirsiniz.